سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیازمند زمان و دانش کامل برای انجام است. تیم سئو زیرال ایده در کنار کسب و کار شماست تا کمک کند در نتایج مهم در کنار رقبای دیگر بیشتر دیده شوید. در صورتی که نیاز به ارتباط با کارشناسان ما دارید، می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

خدمات سئوی سایت

بهبود سئو سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل به صورت اصولی

سئو و بهینه سازی یک فرآیند زمان بر و البته نوعی بازاریابی دیجیتال به حساب می آید. در این روش، تیم سئو روی موارد فنی مختلف سایت (سئوی داخلی و سئوی خارجی) کار کرده و از همه نظر سایت را تقویت کرده تا موتورهای جستجوی معروف مثل گوگل بتوانند محتوای سایت را خوانده و در نتایج مرتبط به کاربرانی که سرچ می کنند نمایش دهد.

سئو (SEO) مخفف کلمه Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است. در این روش از بازاریابی دیجیتال، زمان حرف اول را میزند اما درصورتیکه سایت در سئوی کلمات مختلف قوی شد، ماندگاری بیشتری را نسبت به سایر روش اعم از ایمیل مارکتینگ، تبلیغات اینترنتی و حتی پوش نوتفیکیشن دارد.

خدمات سئوی زیرال ایده به چه صورت برای کسب و کارها ارائه می شود؟

در زیرال ایده با آنالیز اولیه سایت، کارفرما بهترین پلن برای شروع سئو و بهینه سازی سایت ارائه می کند. پلن ارائه شده تنها برای سئوی داخلی (On-page) بوده و درصورتی که نیاز به سئوی خارجی (Off-page) باشد، با هماهنگی کارفرما و با هزینه جداگانه انجام می گیرد.

به طور کلی در تیم سئو و بهینه سازی زیرال ایده، روی تقویت دامنه از طریق راه های کلاه سفید و قانونی گوگل اقدام می شود که نتیجه آن، ظاهر شدن سایت در نتایج مرتبط می باشد. با توجه به اینکه وب سایت ها موضوعات، رقبا و کلمات کلیدی مختلفی دارند، پس وضعیت سئوی آن ها نیز نیازمند بررسی اولیه بوده که درخواست این بررسی را می توانید با پرکردن فرم پایین همین صفحه برای کارشناسان زیرال ایده ارسال کنید.

رسیدن به جایگاه اول گوگل یک هدف دست یافتنی است، اما باید صبر را در کنار همه موارد در نظر بگیرد چراکه فرآیند سئو یک فرآیند زمان بر بوده و درصورتی که جواب بدهد، می تواند بازدهی بسیار خوبی را برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

اصلا هدف اصلی سئو چه می تواند باشد؟

سئو، نوعی از بازاریابی دیجیتالی به حساب می آید که با توجه به همه گیر شدن موتورهای جستجو و آپدیت شدن الگوریتم های گوگل، به حساسیت و اهمیت آن اضافه می شود. در سئو و بهینه سازی، فرقی نمی کند که فروشگاه اینترنتی داشته باشید یا سایت محتوایی و حتی فروش خدمات و محصولات مجازی مثل فایل. مهم این است که با بهبود سئوی سایت، هدف اصلی شما که همان رسیدن به درآمد و کاربر بیشتر است، محقق می گردد.

خدمات سئوی سایت زیرال ایده

با سفارش سئو و بهینه سازی سایت خود به مجموعه زیرال ایده، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

سئو داخلی سایت

متخصصین سئو سایت زیرال ایده، قادر هستند تمامی استانداردهای روز کدنویسی را که منجر به بهبود سئو سایت شما می شود، بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنند. این عمل در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر بسیار مثبتی داشته و سئو سایت را بهبود می بخشد.

سئو خارجی سایت

در صورتی که سایت شما دارای رقبای قدرتمند و کلمات کلیدی سنگینی باشد، سئوی داخلی به تنهایی قادر به قراردادن سایت شما در میان نتایج نخست جستجو نبوده و باید بر روی فاکتورهای خارجی سایت نیز تمرکز کرد که مجموعه زیرال ایده، در این زمینه نیز بهترین خدمات را ارائه می دهد.

سئوی سایت وردپرسی

سرعت پایین و ضعف کدنویسی در زمینه سئو، از نقاط ضعف اکثر سایت های وردپرسی بشمار می آید. این مسئله به دست متخصصان سئو زیرال ایده قابل برطرف شدن است. افزایش سرعت و سئوی سایت های وردپرسی در افزایش رتبه این نوع سایت ها در گوگل تاثیر مثبت دارد.

افزایش رتبه سایت در گوگل

یکی از مهمترین عوامل بهبود کسب و کار اینترنتی، افزایش جایگاه سایت در گوگل می باشد. هرچه این جایگاه بهتر و با کلمات کلیدی بیشتر و مهمتری باشد، کاربران و مشتریان بیشتری از گوگل وارد سایت شما شده و باعث افزایش ترافیک سایت شما می شوند.

افزایش سرعت سایت

سرعت وب سایت از مهمترین عوامل تاثیرگزار در سئو سایت می باشد. عوامل زیادی در افزایش سرعت سایت موثر هستند که تیم پشتیبانی زیرال ایده با رعایت این عوامل، سرعت سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش داده و باعث بهبود جایگاه سایت در گوگل شود.

افزایش Domain Authority

ارزش دامنه یا Domain Authority یک عامل مهم در سئو سایت می باشد که به چندین پارامتر مختلف بستگی دارد. هرچه ارزش دامنه سایت شما بالاتر باشد، سایت شما در گوگل از اعتبار بیشتری برخوردار شده و جایگاه بالاتری را در نتایج جستجوی گوگل به خود اختصاص می دهد.

فعالیت های مرتبط با سئوی داخلی

مجموعه فعالیت هایی که متخصصان زیرال ایده در زمینه سئوی داخلی (On page) در سایت شما انجام می دهند، در پایین به اختصار معرفی شده اند:

استراتژی انتخاب کلمه کلیدی مناسب
بهبود و افزایش کیفیت محتوا و لینک ها
بهینگی در ساختار کدنویسی سایت
افزایش سرعت بارگزاری سایت
افزایش امنیت و رفع باگ های موجود
اجرای سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس

فعالیت های مرتبط با سئوی خارجی

اما در صورتی که همکاری شما با مجموعه زیرال ایده شامل سئوی خارجی سایت (Off page) نیز باشد، از طریق فعالیت های زیر به جایگاه های نخست گوگل راه پیدا خواهید کرد:

آنالیز دقیق سئوی رقبا
لینک سازی های کاملا اصولی
رپورتاژهای حرفه ای بسته به نیاز سایت
افزایش Domain Autority
افزایش Page Autority
فعالیت های اصولی در شبکه های اجتماعی

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت

اهمیت سئوی سایت به این دلیل است که بسیاری از کاربران، از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا موضوع مورد نظر خودشان استفاده می کنند. از آن جایی که اکثر افراد تنها به نتایج صفحه اول گوگل توجه می کنند، اهمیت حضور در این صفحه خود را بیش از پیش نمایان می سازد. هرچه یک سایت جایگاه بهتری را در جستجوی کاربران به خود اختصاص دهد، می تواند افراد بیشتری را به سمت خود جذب کرده و موفق تر عمل کند.

سئو ارزان سایت

انجام فعالیت های سئو ارزان برای تمامی مدیران سایت ها اهمیت دارد و می تواند باعث موفقیت های زیاد سایت شده و از جنبه های زیر روی سایت شما تاثیر مثبت بگذارد:

  • تاثیر مثبت در افزایش ترافیک سایت
  • بهترین نرخ تبدیل کاربر به مشتری از طریق سئو ارزان
  • ایجاد یک برند معتبر در ذهن کاربران
  • بهترین ابزار برای تبلیغات محصول یا مطلب
  • افزایش بهره وری سایت با سئو ارزان

نظرات مشتریان

اظهار نظر برخی از مدیران سایت ها و مجموعه هایی که سئوی سایت خود را به مجموعه زیرال ایده سپرده اند.

چرا سئو و بهینه سازی سایت اهمیت دارد؟

سئو و بهینه سازی سایت یکی از قدیمی ترین روش های دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید که با بروز شدن الگوریتم های موتورهای جستجویی مثل گوگل، هرروز شاهد استقبال بیشتر سایت ها از این روش بازاریابی برای فروش محصولات و خدمات هستیم. اهمیت سئو را میتوان از آنجایی مدنظر گرفت که مشتریان برای خرید و یا هر سوالی که دارند از موتورهای جستجو برای پیدا کردن جواب یا فروشگاه مورد نظرشان استفاده می کنند.

آیا سئو ارزان سایت واقعیت دارد؟

برای موفقیت در سئوی سایت، باید هزینه کرد که البته هزینه سئو در برخی مواقع زیاد و در برخی مواقع میتوان آنرا مدیریت کرد. به طور کلی فاکتورهاییکه میتواند به سئو ارزان سایت کمک کند موارد زیر است که تیم سئوی زیرال ایده سعی کرده تا با در نظر گرفتن همین موارد، هزینه معقولی را برای انجام سئو در نظر بگیرد:

  • تاثیر مثبت در افزایش ترافیک سایت
  • بهترین نرخ تبدیل کاربر به مشتری از طریق سئو ارزان
  • ایجاد یک برند معتبر در ذهن کاربران
  • بهترین ابزار برای تبلیغات محصول یا مطلب
  • افزایش بهره وری سایت با سئو ارزان

سئوی ارگانیک سایت

زمانی که سئوی سایت شما با کلمه کلیدی های موردنظر “به صورت کاملا واقعی و بر اساس آخرین متدها و الگوریتم های گوگل” صورت پذیرد، سایت به مرور در گوگل پیشرفت کرده و جایگاه بالاتری را در نتایج جستجو به خود اختصاص می دهد.

این بهبود رتبه در نهایت باعث افزایش ورودی گوگل شده و به شما کمک می کند بهتر و سریع تر به اهداف موردنظر خود دست پیدا کنید. در واقع مسئله اصلی درمورد سئوی ارگانیک، واقعی بودن فرایند سئو و بهینه سازی سایت می باشد که این امر نیز مستلزم آشنایی و تسلط کامل بر الگوریتم های گوگل است.

سئوی ارگانیک در واقع در راستا و چهارچوب سئوی کلاه سفید حرکت می کند و مبنای آن، تکنیک های واقعی و مورد تائید گوگل می باشد. این روش کاملا در تضاد با سئوی کلاه سیاه و یا حتی روش تبلیغات در گوگل می باشد که در ازای کلیک و ورود کاربر به سایت، هزینه پرداخت می کنید. سئو ارگانیک سایت باعث می شود که سایت شما با کلمات کلیدی موردنظر، به صفحه اول گوگل راه یافته و ماندگاری خود را در این صفحات حفظ نماید. در صورت رعایت نکات موردنظر سئو ارزان، می توانید از حضور همیشگی سایت در بین نتایج نخست گوگل اطمینان حاصل فرمایید.

پیشرفت کار در شبکه های اجتماعی

امروزه اهمیت شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. بسیاری از مردم مدت زیادی از زمان خود را در شبکه های اجتماعی گذرانده و کسب و کارهایی که بتوانند از این بستر مناسب، استفاده درستی داشته باشند، می توانند سریع تر و بهتر به اهداف خود دست یابند.

از طرفی گوگل و سایر موتورهای جستجو نیز برای شبکه های اجتماعی اهمیت فراوانی قائل شده و امتیازات فراوانی را برای سایت هایی را که فعالیت درست و اصولی در این زمینه داشته باشند، در نظر می گیرد. یکی از این فعالیت ها، انجام فعالیت های اختصاصی برای سئوی شبکه های اجتماعی است که مجموعه زیرال ایده به صورت کاملا حرفه ای این مورد را برای سایت شما انجام می دهد.

آخرین مقالات بلاگ زیرال ایده

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به دیجیتال مارکتینگ

هاتجر (Hotjar) چیست؟ نحوه استفاده از آن چگونه است؟
سئو و بهینه سازی

هاتجر (Hotjar) چیست؟ نحوه استفاده از آن چگونه است؟

Hotjar ابزاری است که هم تجزیه و تحلیل و هم مجموعه بازخوردهای کاربران را شامل می شود. این ابزار به شما کمک می کند تا بفهمید بازدیدکنندگان در وب سایت ...

ریبرندینگ چیست؟ و چه اصولی دارد؟
کسب و کار

ریبرندینگ چیست؟ و چه اصولی دارد؟

منظور از ریبرندینگ یا باز سازی کردن برند ایجاد تغییر و تحولاتی در لوگو، نام تجاری، رنگ سازمان، شعار و … است. در این مقاله می توانید با مراحل و موارد مهم در برندینگ آشنا شده ...

راهنمای کامل و اصولی انتخاب برند
طراحی سایت

راهنمای کامل و اصولی انتخاب برند

یکی از دغدغه های مهم زمان راه اندازی هر کسب و کاری، انتخاب نام برند برای آن است. در نگاه اول ممکن است انتخاب اسم آسان باشد. ولی یک پروسه سخت و طولانی و پیچیده است...